طراحی سایت فروشگاهی در تورنتو

طراحی سایت فروشگاهی در تورنتو

_

طراحی سایت فروشگاهی برای چه کسانی مناسب است ؟ بهتر است از اینجا شروع کنیم  سایت فروشگاهی دقیقا یک ویترین آنلاین از فروشگاه ٬ تولیدی یا مغازه شماست که در ۲۴ ساعت شبانه روز ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز است و به مشتریان شما خدمات ارائه میدهد.

پس اینطور میگویم هر کسب و کاری که محصولی برای فروش دارد باید یک وبسایت فروشگاهی داشته باشد تا محصولات خود را معرفی کند و آنلاین به فروش برساند.

راحتی در ارائه خدمات

_

یک طراحی سایت فروشگاهی خوب احتیاج به چیدمان و در دسترس بودن امکانات برای کاربران سایت را دارد و از همه مهم تر امکان خرید کردن محصول یا محصولات برای یک کاربر باید تا جایی که امکان دارد ساده و راحت باشد.

این ساده بودن و در دسترس بودن و راحتی فرایند خرید است که منجرب به ثبت سفارش آنلاین می شود و ما در طراحی سایت فروشگاهی آن را در اولویت کار خود قرار می دهیم.

مشخصات یک محصول در فروشگاه اینترنتی

_

شما باید اطلاعات دقیقی از محصول خود برای کاربر قرار بدهید و این اطلاعات بستگی به نوع محصول شما دارد. اگر محصول یک دوربین باشد شما مشخصات فنی ٬ توضیحات کلی ٬ خصوصیات مدل دوربین ٬ برند و … در نظر میگیرید اما برای یک محصول خوراکی تاریخ تولید ٬ تاریخ انقضا و … می نویسید اما در تمام موارد داشتن عکس از زاویه های مختلف بسیار مهم است و هر چه اطلاعات شما تکمیل باشد در جذب مشتری موفقتر هستید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

_

با توجه به اینکه محبوبترین اپلیکیشن ها در بستر اینترنت شبکه های اجتماعی هستند برای بالا بردن ورودی وب سایت ها شما باید فعالیت منظم و برنامه ریزی شده ای در شبکه های اجتماعی داشته باشید زیرا طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی یک ایده عالی برای کسب و کار اینترنتی شما نیست ! ما به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه از شبکه های اجتماعی برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتی خود بهره ببرید.

لازم به ذکر است بسیاری از کسب و کار های اینستا گرامی بعد از بزرگ شدن پیج خود برای اینکه توانایی جوابگویی به مشتریان خود را داشته باشند رو به طراحی سایت فروشگاهی می آورند.

سئو وب سایت فروشگاهی در تورنتو

_

ما برای داشتن یک فروشگاه موفق یک سایت استاندارد و زیبا نیاز داریم که تمامی آیتم های سئو در آن رعایت شده باشد بگذارید یک توضیح ساده از سئو به شما بدهم و از آن یک مسئله سخت درست نکنم !

سئو به معنی بهینه سازی موتور جستجو است یعنی چیدمان اطلاعات در سایت فروشگاهی شما باید طبق یک استاندارد برای موتورهای جستجو باشد تا بتوانند عنوان هر صفحه ٬ مشخصات ٬ توضیحات ٬ عکس ها و … را تفکیک کنند. و البته تکراری نبودن متن ها و تصاویر هم بسیار مهم است. ما تمامی این تکنیک ها را رعایت و به شما آموزش میدهیم.