طراحی سایت شرکتی در تورنتو

طراحی سایت شرکتی در تورنتو_

طراحی سایت شرکتی برای تمامی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ یک کار مهم و اصلی است با پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن تعداد شرکت ها در کسب و کار های گوناگون همه به فکر داشتن یک پایگاه اینترنتی قدرتمند برای شرکت خود هستند زیرا با طراحی سایت شرکتی قدرتمند مشتریان شما با چند کلیک خدمات شما را در تمام نقاط دنیا در تمام ساعات شبانه روز ٬ کل طول هفته و تمام روزهای سال مورد برسی قرار  خواهند داد.

هدف از طراحی سایت شرکتی در تورنتو

_

مهمترین قسمت طراحی وب سایت شرکتی اینجاست که شما چه هدفی برای طراحی وب سایت دارید ومی خواهید با داشتن یک وب سایت شرکتی چه چیزی را به دست بیاورید ؟ دلایلی که خیلی از مشتری های ما دارند :

با داشتن یک وب سایت ما با مشتریان خود همیشه در ارتباط هستیم و خیلی از سوال های متداول و تکراری آنها را در سایت جواب میدهیم ٬ خدمات جدیدی که ارائه میدهم را در سایت به اطلاع مشتریان خود میرسانیم ٬ با سیستم ارسال تیکت نیازی به تماس های مکرر و یادآموری نیست ٬ تمامی درخواست ها در سایت ثبت می شوند ٬ مشتری های جدید پیدا میکنیم و …

طراحی سایت شرکتی شما با امکانات سفارشی

_

طراحی سایت شرکتی همیشه نیاز به امکانات سفارشی ندارد اما در برخی از موارد مشتریان ما نیاز به امکاناتی دارند که مختص شرکت آنها است و بر حسب سفارش و نوع سیستم مدیریت محتوای وب سایت آنها ما این امکان را برسی و اجرا میکنیم.

البته در این نوع از خدمات ما بسیاری از امکانات مورد نیاز را به شما در حالت پیشفرض ارائه می دهیم برای مثال امکان ارسال اخبار شرکت با دسته بندی های مختلف ٬ معرفی نوع خدمات و محصولات ٬ ارسال مقالات آموزشی ٬ پرسش و پاسخ ٬ سیستم ارسال تیکت و …

درک دقیق از نوع خدمات و محصولات شرکت شما در دادن خدمات و ارائه امکانات در وب سایت به کاربران برای ما بسیار مهم است.

فعالیت شما در شبکه های اجتماعی

_

فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و ارتباط آنها با وب سایت شما برای گرفتن نتایج بهتر از سایت بستگی به نحوه استفاده شما از این شبکه های اجتماعی دارد.

در شبکه های اجتماعی نوع چیدمان مطالب یک شرکت همیشه باید متفاوت باشد و متن ها و عکس ها را باید به نحوی انتخاب و ارسال کنید که کاربران پست های اطلاع رسانی را از معرفی ها و محصولات تفکیک کنند.

ما همواره در کنار شما خواهیم بود سعی در دادن مشاوره به شما در این زمینه هستیم که چگونه به بهترین نتیجه برسید.

سئو کردن وب سایت شرکتی در تورنتو

_

بهینه سازی وب سایت شرکتی شما طبق استانداردها برای گرفتن یک نتیجه خوب در صفحات گوگل و دیگر موتورهای جستجو نیازمند یک ارتباط دوطرفه بین ما و شماست. برای این کار شما باید تمامی اطلاعات و عکس های خود را طبقه بندی کرده باشید و ما با برسی ٬ هماهنگی ٬ دسته بندی و ارسال کردن آنها در سایت شرکت سعی در گرفتن بهترین نتیجه در موتورهای جستجو را برای شما داریم.

در این زمینه پس از طراحی و ارسال اطلاعات اولیه به شما آموزش های لازم را خواهیم داد و اگر مایل به تولید محتوا از سوی ما بودید ما یک فرایند بابت تولید محتوای سفارشی در نظر گرفته ایم و شامل یک قرارداد جداگانه است.