طراحی سایت در تورنتو

طراحی سایت در تورنتو

_

برای همه این سوال وجود دارد آیا طراحی سایت یک امر ادامه دار است یا خیر ؟

ما سعی در طراحی یک کسب کار آنلاین برای مشتریان خود داریم و برای این کار از طراحی سایت شروع میکنیم. ما به شما می گوییم که طراحی و تحویل سایت فقط و فقط شروع کار می باشد چرا که باید وب سایت شما طبق اصول برنامه ریزی طراحی و پیاده سازی شود.

در جلوتر به مواردی اشاره می کنیم که شما باید ایتدا پاسخ آن ها را قبل از طراحی سایت در ذهن خود داشته باشید.

_

حوزه فعالیت و کسب کار شما در تورنتو

برای طراحی سایت ابتدا ما باید در مورد کسب و کار شما صحبت کنیم تا با کار شما و نوع خدماتی که برای کسب و کار اینترنتی خود نیاز دارید آگاه شویم این امر مهمترین رکن طراحی سایت است تا ما درک درستی از نوع کار و خدمات شما نداشته باشیم نمی توانیم خدمات قابل قبولی به شما ارائه دهیم.
_

نوع خدماتی که باید در سایت ارائه شود.

برای مثال شما در سایت خود خدمات حضوری برای ارائه دارید یا قصد فروش یک محصول یا محصولاتی را دارید ؟ خدماتی که شما قصد ارائه آن را در وب سایت دارید بسیار مهم هستند زیرا ما بر حسب این خدمات به شما پلن های متفاوتی را ارائه می دهیم.

آیا بیزنس پلن خاصی مد نظر شماست یا دارای طرح خاص کسب و کار خود هستید ؟

_

سابقه فعالیت کسب و کار شما

سابقه کار شما در یکی از مهمترین مواردی است که باید در یک وب سایت به آن اشاره شود چرا که اعتبار سایت شما همیشه از میزان رضایت مندی کاربران و مشتریان شما گرفته می شود.

اگر کسب و کار شما تازه تاسیس است اهداف خود را مشخص کنید و با کاربران در مورد آن صحبت کنید.

_

وضعیت فعالیت اینترنتی شما

یکی از موارد بسیار مهم فعالیت شما در حوزه اینترنتی است که آیا در حال حاظر وب سایت دارید یا در هیچ شبکه اجتماعی برای کسب و کار خوب صفحه ای ایجاد کرده اید ؟ در صورتی که وب سایت دارید چه خدماتی را از ما برای ارائه می خواهید و در صورت داشتن صفحه های مجازی آن ها را به ما معرفی کنید.

_

هدف شما از طراحی سایت در تورنتو چیست ؟

شما چه قصدی از راه اندازی پایگاه اینترنتی خود دارید؟ آیا به دنبال برندینگ هستید ؟ آیا به دنبال فروش آنلاین محصولات خود هستید ؟ یا قصد ارتباط با مشتریان خود را دارید ؟  و شاید هر سه مورد …

هدف در طراحی سایت و ایجاد یک بازه زمانی برای رسیدن به هدف بسیار مهم است چون هزینه نگهداری یک سایت باید با در آمد آن همخوانی داشته باشد و شما سایت را با امکاناتی طراحی کنید که نیاز دارید.

به عنوان مشاور سعی میکنیم به شما بهترین راهکار و امکانات را معرفی کنیم.

مخاطبین شما چه کسانی هستند ؟

_

خوب به این قسمت که شما برای چه کسانی وب سایت را طراحی میکنید ؟‌ در چه بازه سنی هستند ؟ چطور سلیقه ای دارند ؟ در چه ساعاتی به اینترنت متصل هستند ؟ با چه شبکه های اجتماعی کار میکنند ؟ و …رسیدیم !

وب سایت بر حسب نوع کاربرانی که به آن مراجعه می کنند شکل و شمایل متفاوتی میگیرد زیرا نوع کاربران مشخص می کند که سایت شما چه رنگی باشد و چه الویت چیدمانی داشته باشد.

روانشناسی رنگ ها در این مورد بسیار مهم است و اگر شما دقت کنید و کاربران خود را بخوبی بشناسید یک وب سایت جذاب را تحویل آنها خواهیم داد.

_

سئو وب سایت و اطلاعات شما

برای سئو شدن و بالا آمدن سایت شما اطلاعات دریافتی از شما را دسته بندی و طبقه بندی می کنیم و پس از ویرایش آنها را وارد وب سایت می کنیم اما گوگل علاوه بر بر متن های تکراری به روی عکس های تکراری هم حساس است در صورتی که نیاز به عکاسی از محصولات داشتید ما این خدمات را در در منوی خدمات قرار داده ایم.

برای بهترین نتیجه در گوگل احتیاج به بالاترین استاندارد در گوگل است. ما در کنار شما خواهیم بود و همیشه راهکارهای عملیاتی به شما خواهیم داد.

_

فرایند قرار داد و طراحی سایت

پس از مشاوره و توافق بین ما و شما یک پیش قرارداد خدمت شما ارائه می شود که مدت زمان و فرایند طراحی سایت شما و مدت زمان در آن توضیح داده شده است و اطلاعات مورد نیاز ما در آن مشخص می شود.

طراحی سایت شما بر حسب امکانات آن متفاوت است اما بین ۱۵ تا ۲۵ روز کاری زمان میبرد. که تمامی آن به تکمیل بودن اطلاعات شما و ویرایش آنها مرتبط است.

_

تحویل سایت و پشتیبانی

ما پس از مدت مشخص شده موظف به تحویل سایت طراحی شده شما هستیم و نسبت به آموزش شما در صورت نیاز اقدام خواهیم کرد.

همچنین شما می توانید از امکانات ما برای به روز رسانی استفاده کنید و یک قرارداد بابت به روز رسانی و تولید محتوا با من بنویسید که ما به عنوان کارمند دورکار به شما خدمات جداگانه ای ارائه خواهیم داد.