درباره طراحی سایت تهرانتو

طراحی سایت تهرانتو

_

شرکت تهران وب هاست بعد از ۱۳ سال سابقه فعالیت و طراحی وب سایت با نام طراحی سایت تهرانتو فعالیت خورد را مجدد شروع کرده است اما اینبار :

عمده فعالیت ما در کانادا و در شهر تورنتو می باشد سعی ما همیشه طراحی سایت با جدیدترین متد ها و بهترین بازخوردها برای مشتریانمان بوده است.

تیم برنامه نویسی ما با ساخت یک سیستم مدیریت محتوا خصوصی در این مدت توانسته وب سایت ها متفاوتی ارائه کند اما به دلیل درخواست های برخی از مشتریان ما نیز با سیستم های مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس اقدام به طراحی سایت های استانداردی کرده ایم.

تخصص های ما

_
99%

برنامه نویسی وب سایت

99%

طراحی سایت

96%

اپلیکیشن نویسی

100%

تولید محتوا

100%

مشاوره تجارت الکترونیک

برنامه نویسی و ساخت سیستم های مدیریت محتوای خصوصی اصلی ترین کار تیم طراحی وب سایت تهرانتو می باشد و در صورت درخواست مشتری برای سفارشی سازی یک وب سایت و نوشتن تمامی برنامه های قابل اجرا در محیط سایت ما قادر به دادن خدماتی متمایز هستیم .

طراحی سایت با سیستم هایی مانند وردپرس و نوشتن پلاگین های خصوصی در این سیستم های مدیریت محتوا از دیگر خدماتی است که همواره در آن سعی کردیم به مشتریان خود خدماتی متفاوت ارائه دهیم.

همچنین طراحی و اجرای یک اپ در کسب و کارهای مختلف برای ما هیجان انگیز بوده زیرا در ارتباط با مشتری ها نکاتی وجود دارد از جمله تحقیق  و توصعه …

تولید محتوا تخصصی برای کاربران  و مشتری ها زمان بر است خیلی از کاربران  این کار را بر عهده ما میگذارند و همیشه سعی  در کسب رضایت آن ها را داشته ایم.